hurtdrob

O firmie

Miło nam powitać Państwa na stronie Hurtowni Mięsa i Wędlin HurtDrob!

Dlaczego my?

W branży mięsno-wędliniarskiej działamy już od 1997 roku. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, przez lata zmieniliśmy naszą ofertę, wybierając dla Państwa wyroby najlepszych polskich zakładów mięsnych. W 2009 roku zmieniliśmy również nazwę na HurtDrob, pod którą działamy do dzisiaj.

Przemawia za nami duże doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z dostawcami, które pozwalają nam na zachowanie atrakcyjnych cen oraz wysoką jakość wyrobów mięsno-wędliniarskich.

Nasi klienci

Naszą ofertę kierujemy do klientów hurtowych jak i odbiorców indywidualnych. Naszymi odbiorcami są gównie restauracje, hotele i pensjonaty zlokalizowane na terenie Krynicy Zdroju, Muszyny, Piwnicznej Zdroju i okolicznych miejscowości.

Dla stałych klientów przygotowaliśmy specjalne promocje i rabaty!

Lokalizacja

Nasza Hurtownia Mięsa i Wędlin znajduje się przy ulicy Kraszewskiego 181 - głównej magistrali prowadzącej z Krynicy Zdrój do Muszyny (zaraz przed stacją CPN) | zobacz mapkę dojazdu »

Przy hurtowni znajduje się obszerny parking dla klientów, na którym zmieści się dowolnej wielkości samochód osobowy czy dostawczy. Posiadamy również własne samochody-chłodnie, którymi dostarczamy nasze zakupione produkty do klientów.

Mięso i Wędliny RytroMięso i Wędliny Krynica Zdrój
Producenci
do_gory